خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Namol opilá babička se válela s vnoučkem po ulici! Pak ještě dělala striptýz!

Opilá babička nezvládla péči o vnoučka - dítě dala cizím dívkám a před strážníky se pak svlékala. Rodiče malého chlapečka na tom nebyli o moc lépe.
 Děti v nesnázích 
08. října 2015 12:37 / Policejnidenik
Rodinka k pohledání se v plné parádě předvedla ve Zlíně! Opilí rodiče svěřili na hlídání osmnáctiměsíční dítě ještě více opilé babičce. Ta se s ním válela po ulici, pak dítě dala cizím slečnám a nakonec předvedla nechutný striptýz!

Bylo až k nevíře, že rok a půl starý chlapeček přežil péči babičky bez následků! Ve večerních hodinách vyrazila jednačtyřicetiletá žena z České Třebové s dítětem v náručí do rychlého občerstvení na náměstí Práce. Sotva ale stála na nohách, a tak si ustlala v mezidveřním prostoru podniku a s vnoučkem podle svědků zacházela tak, že jí málem vypadl na zem.

Když hlídka strážníků přijela ženu zkontrolovat, byla už pryč. Nečekaně se jim ale přihlásily dvě dívky, které jim předaly malého chlapečka. Prý jim ho dala opilá žena. Povedenou babičku nakonec strážníci našli, nebyla téměř schopna mluvit. V dechu měla více než 2,2 promile alkoholu. Tím ale žalostný příběh neskončil!

Ke strážníkům totiž dorazili i rodiče batolete - jednadvacetiletá žena z Přerova a o rok starší muž z České Třebové. Oba byli opilí, matka nadýchala 1,8 a otec 1,7 promile. Otec dítěte byl navíc velmi agresivní. Když začal strážníky fyzicky napadat, museli ho zpacifikovat a nasadit mu pouta. O další scénu se pak postarala opět babička malého chlapečka.

"Vytáhla zbraně těžkého kalibru. Přímo na místě se totiž začala obnažovat, a tak se strážníkům i kolemjdoucím mohl naskytnout pohled na intimní partie jejího alkoholem znaveného těla," řekl zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Agresivní muž skončil na záchytce v Kroměříži, obnažující se babička putovala do policejní cely a nezletilého kloučka umístily sociální pracovnice do dětského centra.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života