Do jedněch dveří se dostal, dalších 7 zničil!

Znáte toho muže? Mohl by to být zloděj z Karlína
 Z domova 
14. prosince 2014 17:31 / PČR
Celý dům má spadeno na jednoho zloděje! Pomůžete ho odhalit, znáte ho?

Kriminalisté specializující se na majetkovou kriminalitu pátrají od letošních letních měsíců po osobě, která má na svědomí vloupání do jednoho z bytů v pražské karlínské ulici Na Střelnici. Během dopoledních hodin neznámý muž vypáčil vstupní dveře bytu ve druhém patře, ten prohledal a odcizil peněženku s doklady a platebními kartami, dále asi sedm tisíc korun v hotovosti, klíče od kanceláří, tablet, notebook a mobilní telefon.

Muž pak odešel na chodbu domu a postupně poškodil sedmery vchodové dveře dalších bytů, kam se chtěl s největší pravděpodobností vloupat! Nakonec se mu podařilo odcizit ze sklepních kójí ještě kolečkové brusle s chrániči a nářadí. Celkově se tak škoda vyšplhala k sedmdesáti tisícům korun.

V domě byly naštěstí nainstalované bezpečnostní kamery a ty zachytily neznámého muže, který nejprve ve večerních a poté v nočních hodinách, obcházel dům, prohlížel si vstupní dveře bytů a kriminalisté tak nevylučují, že by se mohlo jednat o muže podezřelého z vloupání.

K jeho popisu: asi třicetiletý muž je hubené postavy, světlé pleti. Oblečený byl do šedých kalhot s černým opaskem a modrého trička. Kamery však navíc zachytily i podezřelou a neznámou ženu ve věku kolem dvacet let, která by podle kriminalistů mohla být spolupachatelkou hledaného muže. Žena byla oblečena do krátkých kalhot na zádech měla růžový batoh.

Jakékoliv informace k hledanému muži a ženě přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR. V případě dopadení a odsouzení muži hrozí za krádež, porušování domovní svobody, poškození cizí věci a neoprávněného opatření platebního prostředku až tříleté vězení.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Emma Smetana vyrazila se svou malou dcerou do Kamdoži

Zprávy

Nelegální anabolika jsou v Česku stále dostupnější. Většina míří do fitcenter

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Největší pozornosti se na udílení cen BAFTA dočkala těhotná Rebecca Ferguson

2. Vendula Pizingerová v slzách! Dojala ji maminka dětského pacienta!

3. Jágrova partnerka Veronika Kopřivová vystavuje svoje sexy křivky v Mexiku!

4. Poznali byste tuhle roztomilou holčičku? Jako dospělou ji proslavila role Buffy, přemožitelky upírů!

5. Emma Smetana vyrazila s rodinkou na netradiční dovolenou

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن