Neskutečná tragédie! Kvůli dluhům spáchali rodiče sedmileté holčičky sebevraždu!

Obcí Oskořínek na Nymbursku otřásla tragédie. V rozmezí několika týdnů se tu skokem ze sila v místním zemědělském družstvu zabili rodiče sedmileté holčičky.
 Z domova 
02. října 2015 16:43 / Internet
Krutý osud postihl rodinu z Oskořínka na Nymbursku! Kvůli dluhům spáchala sebevraždu nejprve devětatřicetiletá matka, o několik týdnů později pak na stejném místě ukončil svůj život i její přítel (43). Rodiče po sobě zanechali sedmiletou dcerku!

Dluhy rodině přerostly přes hlavu a když matka malé Janičky už nevěděla, jak dál, zmizela. Po šestidenním pátrání objevili její tělo u sila, ze kterého skočila. Přítel nesl ztrátu partnerky velmi těžce, přesto odmítl pomoc psychologů a jeho rozhodnutí nakonec vyústilo v tragédii. Stejně jako jeho přítelkyně spáchal sebevraždu skokem ze sila.

Co za dluhy rodiny stálo, se přesně neví. Místní lidé ale tvrdí, že matka Janičky propadla hrám na počítači a nakonec údajně dlužila půl milionu korun. O jejich společnou dcerku se nyní budou starat zřejmě prarodiče. Se ztrátou matky se budou muset vypořádat také dvě dospívající dcery, které měla žena z předchozího vztahu.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Švýcarsko odmítlo občanství dvěma muslimům, nechtěli podat ruku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kateřina Votavová ukázala svoje sexy tělo

2. Sexy zrzky hlásí nástup

3. Veronika Žilková doma maká jako Popelka

4. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

5. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn