Žárlivý přítel zavřel ženu na čtyři dny do auta! Tam ji surově mlátil pěstmi a větví ze stromu!

Agresor se s přítelkyní zamkl v osobním autě a čtyři dny ji tam násilím držel. Mezitím ji mlátil pěstmi a větví ze stromu.
 Z domova 
26. září 2015 17:18 / Thinkstock
Peklo na zemi si prožila čtyřiadvacetiletá žena s o dva roky starším přítelem, který se nehodlal smířit s tím, že od něj chce žena odejít. Agresor proto vymyslel ďábelský plán! Zavřel se s ní do osobního auta v jedné obci na Jindřichohradecku a držel ji tam čtyři dny! Mezitím ji opakovaně bil pěstmi i větví ze stromu. Surovci nyní hrozí až deset let vězení!

Pachatel donutil ženu výhrůžkami, aby nasedla k němu do auta. Když poslechla, zaklapl se za ní bezpečností zámek a ona s ním zůstala uvězněná v autě. Dvojice uvnitř spala i jedla. V průběhu dní plnému strachu agresor na přítelkyni několikrát zaútočil. „Opakovaně ji udeřil pěstí do obličeje a nalezenou větví ze stromů ji bil přes ruku a do břicha,“ uvedla jindřichohradecká policejní mluvčí Hana Millerová.

Po několika dnech se poškozená dostala ven a utíkala vše nahlásit na policii. Pro agresora si koncem září přijela policie a poslala ho do vazby. Mladíkovi hrozí za omezování osobní svobody a loupež až deset let za mřížemi.

Nebylo totiž poprvé, kdy na ženu zaútočil. Začátkem září jí ukradl kabelku, ve které měla mobilní telefon a pět set korun. Aby se dámské tašky zmocnil, použil násilí. Přítelkyni pěstí opakovaně udeřil do obličeje. Mobil později zahodil do kukuřičného pole a peníze utratil.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Plekanec přiznal vztah s Šafářovou. Stojí česká tenistka za jeho rozvodem?

Zprávy

Ministerstvo práce a odbory se "utrhly se řetězu" rozumného sociálního dialogu

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Nalaďte se na šumivou vlnu prosecca

2. Daniela Šinkorová trénuje na Stardance i ve velkém vedru

3. Scarlett Johansson vydělává miliardy. Je nejlépe placenou herečkou světa

4. Herec Rašilov měl svatbu, jeho ex Vanda Hybnerová mejdan

5. Kateřina Votavová ukázala svoje sexy tělo

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn