Násilník odtáhl dívku do křoví a čtyři hodiny ji znásilňoval!

Policisté pátrají po muži, který v Ostravě brutálně znásilnil velmi mladou dívku. Na obrázku je jeho pravděpodobná podoba.
 Z domova 
25. září 2015 13:37 / Police ČR
Pod rouškou noci se pachatel v Ostravě plížil za mladičkou dívkou a pak nečekaně zaútočil! Dívka se neměla šanci agresivnímu muži ubránit. Násilím ji odvlekl do křoví a tam ji dlouhé čtyři hodiny znásilňoval! Oběť tam poté nechal bez pomoci ležet a z místa utekl. Policisté nyní prosí o pomoc svědky, kteří by muže mohli poznat!

Děsivý případ se stal minulou sobotu, ale policisté o něm informovali až v pátek. Sestavili totiž pravděpodobnou podobu pachatele. Případ se stal před půl druhou v noci. Dívka vystoupila z autobusu linky číslo 38 v ulici Slívova a všimla si, že za ní jde nějaký muž. „Ve vzdálenosti asi čtyři sta metrů od uvedené zastávky ve Slezské Ostravě ji dostihl, zezadu zaútočil a začal ji škrtit,“ uvedla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

Dívku povalil na zem a odtáhl ji několik metrů do křoví. Následně ji brutálně znásilnil. Dívka utrpěla hluboké trauma a různá zranění. Po činu muž okolo čtvrt na šest pokračoval nahoru ulicí Slívova směrem k restauraci Salma. Násilník je zhruba pětatřicet let starý, vysoký přibližně 185 centimetrů, štíhlé postavy amá krátké světlé vlasy. Na tváři měl strniště a vystouplé lícní kosti.

Oblečený byl do černé kožené bundy, bílého trika, černých úzkých kalhot po kotníky a na nohou měl tmavé boty. Svědky mohl ráno také upoutat zápach muže. Po skutku pravděpodobně zapáchal výkaly.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zpěvačka irské skupiny Cranberries nečekaně zemřela!

Zprávy

Nehorázné rozhazování peněz: Myslivecký posed za 300 tisíc i předražené opravy lesních cest!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvák s nezaměnitelným hlasem Seal je v Praze!

2. Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

3. Tohle si může dovolit snad jen Cruise!

4. Ewa Farna veřejně podpořila Jiřího Drahoše!

5. Zpěvák Ricky Martin se oženil!

خرید فیلتر شکن خرید کریو خرید کریو
خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن