Násilník odtáhl dívku do křoví a čtyři hodiny ji znásilňoval!

Policisté pátrají po muži, který v Ostravě brutálně znásilnil velmi mladou dívku. Na obrázku je jeho pravděpodobná podoba.
 Z domova 
25. září 2015 13:37 / Police ČR
Pod rouškou noci se pachatel v Ostravě plížil za mladičkou dívkou a pak nečekaně zaútočil! Dívka se neměla šanci agresivnímu muži ubránit. Násilím ji odvlekl do křoví a tam ji dlouhé čtyři hodiny znásilňoval! Oběť tam poté nechal bez pomoci ležet a z místa utekl. Policisté nyní prosí o pomoc svědky, kteří by muže mohli poznat!

Děsivý případ se stal minulou sobotu, ale policisté o něm informovali až v pátek. Sestavili totiž pravděpodobnou podobu pachatele. Případ se stal před půl druhou v noci. Dívka vystoupila z autobusu linky číslo 38 v ulici Slívova a všimla si, že za ní jde nějaký muž. „Ve vzdálenosti asi čtyři sta metrů od uvedené zastávky ve Slezské Ostravě ji dostihl, zezadu zaútočil a začal ji škrtit,“ uvedla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

Dívku povalil na zem a odtáhl ji několik metrů do křoví. Následně ji brutálně znásilnil. Dívka utrpěla hluboké trauma a různá zranění. Po činu muž okolo čtvrt na šest pokračoval nahoru ulicí Slívova směrem k restauraci Salma. Násilník je zhruba pětatřicet let starý, vysoký přibližně 185 centimetrů, štíhlé postavy amá krátké světlé vlasy. Na tváři měl strniště a vystouplé lícní kosti.

Oblečený byl do černé kožené bundy, bílého trika, černých úzkých kalhot po kotníky a na nohou měl tmavé boty. Svědky mohl ráno také upoutat zápach muže. Po skutku pravděpodobně zapáchal výkaly.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela filmová a divadelní legenda Gabriela Vránová

Zprávy

Konec plánu na vládnutí ČSSD s ANO?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Eva Longoria přišla těsně před porodem o milovanou bytost

2. Lucie Hadašová kvůli manželovi letos na dovolenou nepojede

3. Markéta Plánková a Filip Blažek pracují na novém komediálním seriálu

4. Přítelkyně Michala Kavalčíka má už po termínu, přesto pořád chodí na večírky

5. Kateřina Klausová je nová Popelka