Šílený konec nešťastné lásky! Expřítelkyni znásilnil a málem zabil jejího malého bratra!

Mladík se nedokázal vyrovnat s rozchodem. Bývalé přítelkyni málem zabil teprve třináctiletého bratra a když mu utíkala na pomoc, tak ji brutálně znásilnil.
 Z domova 
05. září 2015 04:27 / Policejnidenik
Love story dvacetiletého Michala z Klášterce nad Ohří a jeho přítelkyně Terezy z Chomutova skončila katastrofou. Mladík neunesl rozchod a změnil se v běsnící saň! Nejprve málem zabil teprve třináctiletého bratra své bývalé milé a pak ještě expřítelkyni brutálně znásilnil, když běžela bezmocnému bratrovi na pomoc!

Zhrzený milenec šel ke své bývalce domů a když mu otevřel její třináctiletý bratr, začalo jeho bestiální řádění. Nebohého chlapce začal škrtit a chlapec po chvíli upadl do bezvědomí. Pak zatelefonoval Tereze a začal ji vydírat s tím, že pokud za ním nepřijde, bratra zabije. Vyděšená dívka okamžitě běžela bratrovi na pomoc. Bratra sice zachránila, ale sama se stala obětí. Michal, nevyrovnaný z rozchodu, ji totiž brutálně znásilnil!

Policie po Michalovi okamžitě vyhlásila pátrání. Mladíka ale zřejmě hryzalo svědomí, a tak se nakonec přišel sám udat. Nyní čelí obvinění ze znásilnění, pokusu o vraždu a vniknutí na cizí pozemek.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Matěj Stropnický si dává v politice pauzu. Čemu se chce věnovat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Evu Perkausovou čeká příští měsíc operace

2. Ilona Csáková hlásí comeback, domácí práce ji ale neminou

3. Vlastina Svátková nechala syny v kině samotné a s kočárem vyrazila na nákupy

4. Těhotná Doležalová vyrazila do nočního klubu

5. Raper AMCO šokuje. Poprvé si do studia pozval hosta