Šílený konec nešťastné lásky! Expřítelkyni znásilnil a málem zabil jejího malého bratra!

Mladík se nedokázal vyrovnat s rozchodem. Bývalé přítelkyni málem zabil teprve třináctiletého bratra a když mu utíkala na pomoc, tak ji brutálně znásilnil.
 Z domova 
05. září 2015 04:27 / Policejnidenik
Love story dvacetiletého Michala z Klášterce nad Ohří a jeho přítelkyně Terezy z Chomutova skončila katastrofou. Mladík neunesl rozchod a změnil se v běsnící saň! Nejprve málem zabil teprve třináctiletého bratra své bývalé milé a pak ještě expřítelkyni brutálně znásilnil, když běžela bezmocnému bratrovi na pomoc!

Zhrzený milenec šel ke své bývalce domů a když mu otevřel její třináctiletý bratr, začalo jeho bestiální řádění. Nebohého chlapce začal škrtit a chlapec po chvíli upadl do bezvědomí. Pak zatelefonoval Tereze a začal ji vydírat s tím, že pokud za ním nepřijde, bratra zabije. Vyděšená dívka okamžitě běžela bratrovi na pomoc. Bratra sice zachránila, ale sama se stala obětí. Michal, nevyrovnaný z rozchodu, ji totiž brutálně znásilnil!

Policie po Michalovi okamžitě vyhlásila pátrání. Mladíka ale zřejmě hryzalo svědomí, a tak se nakonec přišel sám udat. Nyní čelí obvinění ze znásilnění, pokusu o vraždu a vniknutí na cizí pozemek.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto