Dům hrůzy! Muž chtěl zabít patnáctiletého kluka, pak vzal nůž a železnou tyč na otce!

Hrubián chtěl ublížit patnáctiletému chlapci, nakonec zaútočil na vlastního otce nožem a železnou tyčí.
 Z domova 
04. září 2015 17:52 / Policejnidenik
Peklo museli prožívat lidé žijící v domě s brutálním násilníkem (26) z Bystřicka. V jediné chvíli chtěl kvůli banalitě zabít patnáctiletého syna podnájemnice. Když mu utekl, vylil si zlost na tátovi. Vzal na něj nůž a ještě ho přetáhl kovovou tyčí přes hlavu!

Mladý muž se choval jako smyslů zbavený. Rozčílilo ho, že jejich podnájemnice přinesla svým dětem do domu kotě. Po hádce ji drapl za vlasy a strhl nebohou ženu na zem. Její patnáctiletý syn se matky zastal a násilníka odstrčil. V ten okamžik se násilník rozpálil doběla a začal řádit!

"V kuchyni si vzal nůž s dlouhou čepelí, vybavil se ještě kovovou tyčí a chystal se jít na chlapce. Podnájemnici se ale i s dětmi podařilo z domu utéct a schovat se u sousedů. Agresorův otec se snažil synovi v jednání zabránit, tím ale jeho zlost obrátil proti sobě," konstatovala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Když se otec postavil násilníkovi do cesty, syn na něj začal křičet, že ho zabije, a když mu otec neustoupil, dvakrát ho chtěl bodnout nožem do břicha. Napadený útok vykryl rukou, ale pak ho syn udeřil tyčí do hlavy. Po úderu se otec sesunul a zůstal otřesený ležet na podlaze. To už byla na cestě policie a agresivní muž skončil nejprve na záchytce a pak v policejní cele.

"Kriminalisté zjistili, že syn otce fyzicky nenapadl poprvé. Podali jsme podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby, což soudce akceptoval. Muži nyní hrozí až desetileté vězení," dodala Kyšnerová.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn