خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

I Česko má své kanibaly! Hojer pojídal ženské genitálie s hořčicí, Kulík si zase opekl vnitřnosti dvou chlapců!

Mezi nejznámější české kanibaly patří Ladislav Hojer, zabil pět žen a jedné oběti uřízl prsa a genitálie, které pak snědl s hořčicí a křenem.
 Historie 
25. srpna 2015 10:18 / Policie ČR
I Česko má své Hannibaly Lectery, nad zrůdností českých kanibalů se tají dech! Některé se podařilo odhalit a usvědčit, jiní ale zatím spravedlnosti unikají.

Mezi zřejmě nejznámější usvědčené české kanibaly patří sadistický vrah Ladislav Hojer. V letech 1978 až 1981 zabil pět žen. Nejděsivější vraždu spáchal na osmnáctileté Ivaně Mátlové. Poslední lednový den roku 1981 se v Brně vracela z plesu zoologické zahrady. Hojer ji nejprve znásilnil a pak ji doslova pár metrů od bytu jejích rodičů zavraždil. Po uškrcení jí zasadil na 40 ran nožem a odřezal prsa a genitálie. Ty si odvezl domů a asi po týdnu si ostatky uvařil v osolené vodě. Jedl je s hořčicí a křenem. Prý mu to ale moc nechutnalo, takže snědl jen část a zbytek spláchl do záchodu. Dnes by Hojerovi bylo 57 let, v létě roku 1986 byl ale popraven.

Ještě dříve ale Českem otřásl jiný případ kanibalismu. Stál za ním dělník z cukrovaru, v dětství i dospělosti sexuálně zneužívaný vlastním otcem, Josef Kulík. V červenci roku 1963 brutálně zavraždil dva malé chlapce (6 a 9 let) v odstaveném železničním vagonu v Rosicích nad Labem. Nejprve zamordoval staršího z hochů, a to pomocí nože a sekery. Podle některých zdrojů v tu chvíli mladšímu chlapci zbělely hrůzou vlasy. Poté napadl Kulík i jeho. Z těl dětí vybral zrůdný vrah některé vnitřnosti a poté nad nimi masturboval. Ledviny, slezinu a srdce zabalil do kapesníku a vyšel ven, kde pomocí starých pohřebních věnců rozdělal oheň. Vnitřnosti nabodl na nabroušený klacek, opekl je a snědl. Poté z místa utekl. K jeho dopadení pomohla náhoda. Přejel ho totiž traktor a zranění si vyžádala pomoc lékaře. V nemocnici ho pak policisté zatkli. Dne 7. února 1964 byl v pankrácké věznici popraven.

Chuť lidského masa okusil i český voják a později loupežník a vrah Martin Roháč. Pocházel z Velké Bíteše a se svou loupežnickou skupinou zavraždil v letech 1568 až 1571 celkem 59 lidí. Postupem času se skupina rozpadla a s Roháčem zůstali jen Mikuláš Miča z Předklášteří u Tišnova a Jan Čech. Jejich krutost byla nebývalá. Například u Mělníka, za Čáslaví a u Chrudimi zavraždili tři těhotné ženy, vyřezali z nich čtyři plody a nenarozeným dětem vyňali srdce, plíce a játra, která uvařili a snědli. Věřili, že jim to dodá odvahu a budou moci déle loupit a vraždit. Roháč nakonec zemřel rukou kata 17. února 1571. Předtím ale údajně podstoupil děsivé mučení.

Na území Česka se kanibalismu dopustil i osmadvacetiletý Němec Ralf Huse, který se vydal s manželkou za prostitutkami na Karlovarsko. Během cesty se seznámil s cikánskou rodinou. Jedenáctiletou Romku pak v karavanu ubil a po smrti jí uřízl z předloktí asi 12 centimetrů dlouhý pásek masa, který snědl. Z ruky oběti pak ještě sál krev. Zmrzačené tělo dívky nakonec odhodil do rybníka na okraji Plzně. Dne 10. srpna 1995 byl Ralf Huse v Halle odsouzen k deseti letům a dvěma měsícům kriminálu s následnou ochrannou léčbou v ústavu.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Natačení historického velkofilmu Jan Žižka odstartovalo. Objeví se v něm nečekaní herci!

Zprávy

Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Pavel Bém

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana

2. Svět modelingu už dávno není pouze o krásné tvářičce. Zkus to i ty!

3. Přijďte si užít s Adelou: Věnovat se bude všem ženám!

4. Barbie Myslivcová zazářila na červeném koberci a pak se vrhla na šunku

5. Eva Burešová z Tváře hubne před očima. Neuvěříte, kolik váží