خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Nalezeného psa nechali přenocovat ve svém bytě. Majitelka zvířete si pro něj došla s kladivem v ruce!

Ženě se ztratil během bouřky pes. Když ho objevila za oknem cizího bytu, došla si pro něj s kladivem v ruce.
 Z domova 
29. července 2015 16:59 / Wikimedia Commons / Dbenbenn
V pořádné drama se změnila dobrá vůle patnáctileté dívky ze Zlína, které během bouřky našla zatoulaného psa. Nechala ho přespat u sebe doma a druhý den měla v úmyslu najít majitele. To už ale nestihla. Majitelka si totiž pro zvíře došla s kladivem v ruce!

Kolem nalezeného psa se strhla pořádná mela. Pes se totiž v prázdném bytě na sídlišti Jižní Svahy zachytil do žaluzie a hlasitě vyl. Všiml si toho dvaatřicetiletý muž a myslel si, že v bytě je někdo v ohrožení života. Po zábradlí proto vylezl k pootevřenému oknu, vešel dovnitř, pomohl zvířeti a zkontroloval byt. Když zjistil, že v něm nikdo není, odešel stejnou cestou ven. To už byli na cestě přivolaní strážníci.

Ti před domem objevili nejen všímavého muže, ale také třiatřicetiletou ženu, která tvrdila, že je majitelkou psa. Strážníci se pokusili kontaktovat majitele bytu, ale marně. Ženě vysvětlili, že věc bude možné řešit až po návratu majitelů bytu a odjeli. Za chvíli ale museli na místo vyjíždět znovu.

"Majitelka psa naše poučení nerespektovala. Vzala do ruky kladivo, rozbila jím skleněnou výplň dveří cizího bytu a pro psa si došla. Při rozbíjení skla se poranila na prstech a dlani a musela ji ošetřit záchranka," konstatoval zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Pozdě v noci se k bytu dostavila také jeho uživatelka. Uvedla, že její patnáctiletá sestra nalezla psa během večerní prudké bouřky, když se choulil promočený od deště v blízkosti tamního pískoviště. Vzala ho proto domů a na druhý den měla v úmyslu vytisknout letáky, kterými by o jeho nálezu informovala majitele. Zamotaný případ, kdy se vlastně všichni snažili pomoct, ale nic nevycházelo tak, jak by mělo, si nakonec převzali republikoví policisté.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života