Lidský hyenismus! Ženu v bezvědomí někdo okradl!

Policie pátrá po ženě na snímku. Mohla by vnést jasno do případu nehorázného lidského hyenismu, kdy někdo okradl nemocnou ženu ve chvíli, kdy upadla do bezvědomí.
 Z domova 
08. července 2015 09:05 / Policie ČR
Odporný případ lidského hyenismu mají na stole pražští policisté. Epileptičku v bezvědomí někdo okradl o batoh s osobními věcmi i platební kartou. Tu pak vesele využil k nákupům!

Epileptičce se dne 24. dubna udělalo špatně a začala omdlévat už v tramvaji. I přes špatný zdravotní stav se snažila dojít domů a málem se jí to podařilo. "Bohužel kousek od svého bytu, na chodbě panelového domu, ztratila vědomí zcela. Pachatel stavu ženy zneužil a sebral jí látkový batoh, ve kterém měla osobní doklady a platební kartu," konstatoval policejní mluvčí Tomáš Hulan. Nemocná žena skončila v nemocnici.

Neznámý pachatel mezi tím platební kartou několikrát platil v obchodech po celé Praze. Vždy nakupoval zboží pouze do takové hodnoty, aby mohl použít bezkontaktní kartu bez nutnosti zadat PIN kód. Zatím kriminalisté zadokumentovali celkem 27 takových nákupů v celkové hodnotě téměř 10 tisíc korun.

Při jednom nákupu zachytila bezpečnostní kamera zatím neznámou ženu, po jejíž totožnosti detektivové pátrají. "Netvrdíme, že je pachatelkou krádeže samotné, nicméně by mohla kriminalistům objasnit podstatné skutečnosti celého případu," doplnil Hulan. Pokud někdo ženu na záběrech pozná, měl by kontaktovat policisty na lince 158.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Z Brna se ozývají výzvy na přijetí migrantů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

2. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

3. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

4. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

5. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby