V jednadvaceti letech podvedla téměř sedm stovek lidí! Obrala je o více než půl milionu korun.

Za dva a půl roku stihla jedenadvacetiletá dívka podvést téměř 700 lidí, od kterých vylákala přes 600 tisíc korun.
 Z domova 
26. června 2015 18:01 / Wikimedia Commons
Smutnou rekordmankou se stala teprve jedenadvacetiletá dívka z Valašskokloboucka. Dokázala obalamutit téměř 700 lidí a připravila je o 640 tisíc korun!

Nevinné lidi začala slečna tahat za nos už v srpnu roku 2011, kdy jí bylo čerstvých 18 let. Na internetovém bazarovém portále nabízela různé zboží známých značek a také mobily. Jakmile ale od zájemců obdržela zálohu či celou kupní cenu, přerušila kontakt. Lidé se nikdy žádného zboží ani vrácení peněz nedočkali. "Celkem za dva a půl roku podvedla 695 lidí a připravila je o 640 tisíc korun, které jí zaslali na jeden z jejích postupně založených sedmi bankovních účtů," upřesnila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Podvedení jsou ze všech koutů republiky. Policisté dívku poprvé obvinili v listopadu roku 2012. Mladá žena však přesto nadále pokračovala ve svém nekalém počínání. Až počátkem loňského února konečně spadla klec a policisté podvodnici zadrželi v Plzni. Následující den již byla v policejní cele ve Zlíně, odkud putovala na tři měsíce ve vazební věznice v Olomouci. Až tehdy zanechala svých podvodů.

"Necelé dva měsíce po jejím propuštění z vazby rozhodl Zlínský soud o její vině a s přihlédnutím k nízkému věku ji potrestal odnětím svobody na 12 měsíců s podmíněným odkladem na 36 měsíců. Nicméně prověřování jejích podvodů a odhalování všech podvedených stále pokračovalo až do letošního roku, kdy ji policisté podruhé obvinili z téhož přečinu. Zanedlouho ji tak čeká další soud, který bude rozhodovat o její vině a trestu," dodala Kozumplíková.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

2. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

3. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

4. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

5. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn