خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

V jednadvaceti letech podvedla téměř sedm stovek lidí! Obrala je o více než půl milionu korun.

Za dva a půl roku stihla jedenadvacetiletá dívka podvést téměř 700 lidí, od kterých vylákala přes 600 tisíc korun.
 Z domova 
26. června 2015 18:01 / Wikimedia Commons
Smutnou rekordmankou se stala teprve jedenadvacetiletá dívka z Valašskokloboucka. Dokázala obalamutit téměř 700 lidí a připravila je o 640 tisíc korun!

Nevinné lidi začala slečna tahat za nos už v srpnu roku 2011, kdy jí bylo čerstvých 18 let. Na internetovém bazarovém portále nabízela různé zboží známých značek a také mobily. Jakmile ale od zájemců obdržela zálohu či celou kupní cenu, přerušila kontakt. Lidé se nikdy žádného zboží ani vrácení peněz nedočkali. "Celkem za dva a půl roku podvedla 695 lidí a připravila je o 640 tisíc korun, které jí zaslali na jeden z jejích postupně založených sedmi bankovních účtů," upřesnila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Podvedení jsou ze všech koutů republiky. Policisté dívku poprvé obvinili v listopadu roku 2012. Mladá žena však přesto nadále pokračovala ve svém nekalém počínání. Až počátkem loňského února konečně spadla klec a policisté podvodnici zadrželi v Plzni. Následující den již byla v policejní cele ve Zlíně, odkud putovala na tři měsíce ve vazební věznice v Olomouci. Až tehdy zanechala svých podvodů.

"Necelé dva měsíce po jejím propuštění z vazby rozhodl Zlínský soud o její vině a s přihlédnutím k nízkému věku ji potrestal odnětím svobody na 12 měsíců s podmíněným odkladem na 36 měsíců. Nicméně prověřování jejích podvodů a odhalování všech podvedených stále pokračovalo až do letošního roku, kdy ji policisté podruhé obvinili z téhož přečinu. Zanedlouho ji tak čeká další soud, který bude rozhodovat o její vině a trestu," dodala Kozumplíková.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Banky v září měly hypoteční žně. Na dlouho poslední

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená

2. Olga Menzelová přebrala ocenění pro manžela, ten je už v domácím léčení

3. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

4. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

5. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer