V jednadvaceti letech podvedla téměř sedm stovek lidí! Obrala je o více než půl milionu korun.

Za dva a půl roku stihla jedenadvacetiletá dívka podvést téměř 700 lidí, od kterých vylákala přes 600 tisíc korun.
 Z domova 
26. června 2015 18:01 / Wikimedia Commons
Smutnou rekordmankou se stala teprve jedenadvacetiletá dívka z Valašskokloboucka. Dokázala obalamutit téměř 700 lidí a připravila je o 640 tisíc korun!

Nevinné lidi začala slečna tahat za nos už v srpnu roku 2011, kdy jí bylo čerstvých 18 let. Na internetovém bazarovém portále nabízela různé zboží známých značek a také mobily. Jakmile ale od zájemců obdržela zálohu či celou kupní cenu, přerušila kontakt. Lidé se nikdy žádného zboží ani vrácení peněz nedočkali. "Celkem za dva a půl roku podvedla 695 lidí a připravila je o 640 tisíc korun, které jí zaslali na jeden z jejích postupně založených sedmi bankovních účtů," upřesnila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Podvedení jsou ze všech koutů republiky. Policisté dívku poprvé obvinili v listopadu roku 2012. Mladá žena však přesto nadále pokračovala ve svém nekalém počínání. Až počátkem loňského února konečně spadla klec a policisté podvodnici zadrželi v Plzni. Následující den již byla v policejní cele ve Zlíně, odkud putovala na tři měsíce ve vazební věznice v Olomouci. Až tehdy zanechala svých podvodů.

"Necelé dva měsíce po jejím propuštění z vazby rozhodl Zlínský soud o její vině a s přihlédnutím k nízkému věku ji potrestal odnětím svobody na 12 měsíců s podmíněným odkladem na 36 měsíců. Nicméně prověřování jejích podvodů a odhalování všech podvedených stále pokračovalo až do letošního roku, kdy ji policisté podruhé obvinili z téhož přečinu. Zanedlouho ji tak čeká další soud, který bude rozhodovat o její vině a trestu," dodala Kozumplíková.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Nachází se Česko v hluboké politické krizi nebo nenachází?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Leoš Noha překvapil. Nemá řidičák

2. Ředitelka České Miss Eva Čerešňáková lenošila na lodi

3. Angelina Jolie kvůli sporům s Pittem nemůže vycestovat s dětmi

4. Porotce Superstar Ben Cristovao si tuhle roli vyzkousel už ve filmu. Za dva týdny bude v kinech

5. Michaela Habáňová řádila na jachtě

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن