Divoký zdrogovaný Kazach kličkoval Prahou

Kazach nezvládl divokou jízdu po Praze
 Z domova 
06. prosince 2014 12:09 / ikustrační foto: Policejní deník
Kazach asi uměl dobře jezdit ve své vlasti po stepi na divokém koni, ale v pražských ulicích mu to autem tak dobře nešlo. Zvlášť, když se před tím pořádně zkouřil.

V sobotu, nedlouho po půlnoci si pražští policisté všimli vozidla VW Bora, a bodejť by ne. Jeho řidič se totiž policistům snažil zmizet z dohledu až tak vehementně, že naopak na sebe upozornil. Opakovaně málem vjel v jednosměrkách okolo ulice Osadní do protisměru. Navíc měl problém s odbočením do ulice U Průhonu, do které se málem nevešel. Policisté proto logicky řidiče zastavili, aby zjistili, co je příčinou jeho zmatené jízdy. Nápovědu jim hned v prvopočátku poskytl charakteristický zápach, linoucí se z interiéru auta kontrolovaného řidiče. Ten odpovídal vůni zplodin, vznikajících při kouření marihuany. Podezření policistů potvrdil následný test, který u řidiče skutečně potvrdil přítomnost drog.

Třiatřicetiletý Kazach zřejmě tušil, co bude následovat, a snažil se svůj osud za každou cenu zvrátit, a to doslova. Proto nabídl policistům finanční obnos ve výši 5000,- Kč, aby jeho pochybení dále neřešili v oficiální rovině, ale takzvaně ho smázli. Takové řešení bylo pro policisty samozřejmě nepřijatelné. Řidiče proto předvedli na policejní služebnu, kde s ním vyšetřovatel zahájil úkony trestního řízení pro trestné činy ohrožení pod vlivem návykové látka a podplácení. Za tyto delikty mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na šest let.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Nachází se Česko v hluboké politické krizi nebo nenachází?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Leoš Noha překvapil. Nemá řidičák

2. Ředitelka České Miss Eva Čerešňáková lenošila na lodi

3. Angelina Jolie kvůli sporům s Pittem nemůže vycestovat s dětmi

4. Porotce Superstar Ben Cristovao si tuhle roli vyzkousel už ve filmu. Za dva týdny bude v kinech

5. Michaela Habáňová řádila na jachtě

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن