Divoký zdrogovaný Kazach kličkoval Prahou

Kazach nezvládl divokou jízdu po Praze
 Z domova 
06. prosince 2014 12:09 / ikustrační foto: Policejní deník
Kazach asi uměl dobře jezdit ve své vlasti po stepi na divokém koni, ale v pražských ulicích mu to autem tak dobře nešlo. Zvlášť, když se před tím pořádně zkouřil.

V sobotu, nedlouho po půlnoci si pražští policisté všimli vozidla VW Bora, a bodejť by ne. Jeho řidič se totiž policistům snažil zmizet z dohledu až tak vehementně, že naopak na sebe upozornil. Opakovaně málem vjel v jednosměrkách okolo ulice Osadní do protisměru. Navíc měl problém s odbočením do ulice U Průhonu, do které se málem nevešel. Policisté proto logicky řidiče zastavili, aby zjistili, co je příčinou jeho zmatené jízdy. Nápovědu jim hned v prvopočátku poskytl charakteristický zápach, linoucí se z interiéru auta kontrolovaného řidiče. Ten odpovídal vůni zplodin, vznikajících při kouření marihuany. Podezření policistů potvrdil následný test, který u řidiče skutečně potvrdil přítomnost drog.

Třiatřicetiletý Kazach zřejmě tušil, co bude následovat, a snažil se svůj osud za každou cenu zvrátit, a to doslova. Proto nabídl policistům finanční obnos ve výši 5000,- Kč, aby jeho pochybení dále neřešili v oficiální rovině, ale takzvaně ho smázli. Takové řešení bylo pro policisty samozřejmě nepřijatelné. Řidiče proto předvedli na policejní služebnu, kde s ním vyšetřovatel zahájil úkony trestního řízení pro trestné činy ohrožení pod vlivem návykové látka a podplácení. Za tyto delikty mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na šest let.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

2. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

3. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

4. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

5. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn