Úchyl sbalil dívku v baru, pak ji chtěl znásilnit a brutálně ji zbil!

Deviant přepad během pár hodin dvě ženy...
 Z domova 
01. prosince 2014 05:00 / Ilustrační foto / shutterstock.com
Seznámení v baru ji málem stálo život! Sedmadvacetiletá Petra se v Plzni nechala sbalit od o tři roky mladšího Karla Hříbala. Z toho se ale po pár hodinách vyklubal úchyl, který ji brutálně zbil a pokusil se o znásilnění.

Strašný zážitek na celý život pro Petru začal v jednom z plzeňských barů. Karel ji pozval na panáka a stěžoval si, že nemůže najít dívku. "Působil jako takový ňouma. Vyprávěl mi, že nemůže najít přítelkyni. Vypadal smutně, až mi ho bylo líto," řekla Petra před soudem. V baru ale ještě netušila, že čtyřiadvacetiletého mladíka nedlouho předtím propustili ze sexuologické léčby na psychiatrii.

Deviantova pravá tvář se však ukázala už při cestě z baru. "Nečekaně do mě strčil, až jsem upadla. Jednou rukou mi přitlačil hlavu k zemi, druhou mi zkoušel sundat kalhoty. Najednou to byl úplně jiný člověk, změnil se mu hlas a měl divný výraz v obličeji," popsala Petra hrůzné zážitky. Když se úchylovi snažila utéct, začal ji surově bít. "Dával mi facky, mlátit mě pěstí do obličeje a kopal mě do žeber. Těch ran bylo nepočítaně. Myslela jsem si, že mě ubije," dodala.

Petru v poslední chvíli zachránila žena, která incident zahlédla z okna. Když na Hříbala zakřičela, utekl. Tím ale jeho řádění neskončilo. Později si v tramvaji vyhlédl devětadvacetiletou oběť. Sledoval ji a ve výtahu paneláku se ji s nožem v ruce pokusil znásilnit. Žena naštěstí unikla a její otec na devianta zavolal policii. "Nedokázal jsem se ovládnout, úplně se mi zatmělo před očima. Když jsem jí držel zacpanou pusu a nůž pod krkem, byl jsem silně vzrušený a měl ztopořený penis," popsal úchyl před soudem. Hrozí mu až deset let v kriminále.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Švýcarsko odmítlo občanství dvěma muslimům, nechtěli podat ruku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kateřina Votavová ukázala svoje sexy tělo

2. Sexy zrzky hlásí nástup

3. Veronika Žilková doma maká jako Popelka

4. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

5. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn