خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Úchyl sbalil dívku v baru, pak ji chtěl znásilnit a brutálně ji zbil!

Deviant přepad během pár hodin dvě ženy...
 Z domova 
01. prosince 2014 05:00 / Ilustrační foto / shutterstock.com
Seznámení v baru ji málem stálo život! Sedmadvacetiletá Petra se v Plzni nechala sbalit od o tři roky mladšího Karla Hříbala. Z toho se ale po pár hodinách vyklubal úchyl, který ji brutálně zbil a pokusil se o znásilnění.

Strašný zážitek na celý život pro Petru začal v jednom z plzeňských barů. Karel ji pozval na panáka a stěžoval si, že nemůže najít dívku. "Působil jako takový ňouma. Vyprávěl mi, že nemůže najít přítelkyni. Vypadal smutně, až mi ho bylo líto," řekla Petra před soudem. V baru ale ještě netušila, že čtyřiadvacetiletého mladíka nedlouho předtím propustili ze sexuologické léčby na psychiatrii.

Deviantova pravá tvář se však ukázala už při cestě z baru. "Nečekaně do mě strčil, až jsem upadla. Jednou rukou mi přitlačil hlavu k zemi, druhou mi zkoušel sundat kalhoty. Najednou to byl úplně jiný člověk, změnil se mu hlas a měl divný výraz v obličeji," popsala Petra hrůzné zážitky. Když se úchylovi snažila utéct, začal ji surově bít. "Dával mi facky, mlátit mě pěstí do obličeje a kopal mě do žeber. Těch ran bylo nepočítaně. Myslela jsem si, že mě ubije," dodala.

Petru v poslední chvíli zachránila žena, která incident zahlédla z okna. Když na Hříbala zakřičela, utekl. Tím ale jeho řádění neskončilo. Později si v tramvaji vyhlédl devětadvacetiletou oběť. Sledoval ji a ve výtahu paneláku se ji s nožem v ruce pokusil znásilnit. Žena naštěstí unikla a její otec na devianta zavolal policii. "Nedokázal jsem se ovládnout, úplně se mi zatmělo před očima. Když jsem jí držel zacpanou pusu a nůž pod krkem, byl jsem silně vzrušený a měl ztopořený penis," popsal úchyl před soudem. Hrozí mu až deset let v kriminále.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina